Jesteś tutaj: Podzakładki w footerze Regulamin

Regulamin

Sklep internetowy multigoogame.pl jest prowadzony przez firmę Multigoo Game Martyna Jankowska-Sokół wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Świecia, nr NIP 5592018981, nr Regon 368910079, z siedzibą w Świeciu, Al. Jana Pawła II 2A/75.

Zamówienia można składać poprzez:

- sklep internetowy (zwany dalej Sklepem): http://multigoogame.pl

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Odpowiadamy na Państwa telefony 7 dni w tygodni w godzinach 8-18. W razie urlopu bądź braku możliwości kontaktu z nami, odpowiednia informacja zostanie zamieszczona na stronie głównej sklepu.

Wszystkie ceny podane na stornach Sklepu są cenami brutto oraz są wyrażone w złotych polskich.

Płatności za zamówione przedmioty można dokonywać:

- gotówką przy odbiorze (przesyłka pobraniowa lub odbiór osobisty)

- przelewem bankowym na konto 09 1950 0001 2006 0048 9202 0001

- poprzez system płatności tpay

Przy każdym towarze podany jest przewidywany czas realizacji zamówienia (dostępność). Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wysłania zamówionych towarów ze Sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji jest liczony od momentu potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia przelewu na konto lub potwierdzenia rozliczenia płatności w systemie tpay . Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy - w zależności od wybranej formy dostawy.

W przypadku zapowiedzi - czas realizacji zostanie ustalony po premierze/wznowieniu (dostępność tego typu przedmiotów jest oznaczona jako pre-order, a w opisie przedmiotu podana jest przewidywana przez wydawcę data premiery).

Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Informacje o aktualnym statusie zamówienia są dostępne na stronie konta użytkownika po zalogowaniu w Sklepie. Zamawiający są informowani o statusie zamówienia na swoim koncie w Sklepie oraz poprzez e-mail.

Zamówienia wysłanego nie można anulować.

Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

Przesyłki z zakupionymi przedmiotami będą dostarczane przez Pocztę Polską lub jedną z firm kurierskich (DPD,UPS) w zależności od dokonanego wyboru przez Kupującego.

Przewidywany czas dostawy to:

- następny dzień roboczy dla przesyłek kurierskich

- 1-2 dni robocze dla przesyłek pocztowych priorytetowych

- 3-5 dni roboczych dla przesyłek pocztowych ekonomicznych

Koszt dostawy zależy od wybranej formy dostawy, wagi zakupionych przedmiotów oraz formy płatności. W przypadku wyboru formy płatności systemu tpay do kosztu wysyłki zostanie automatycznie doliczona prowizja pobierana przez wyżej wymienione systemy.

Wszystkie przedmioty oferowane w Sklepie są nowe, fabrycznie zapakowane przez producenta. Wyjątek od tej reguły stanowią przedmioty dostępne w kategorii Gry używane (kategoria Gry nie zawiera przedmiotów używanych). Każdy używany przedmiot w tej kategorii ma dokładnie opisany jego stan oraz w nazwie przedmiotu znajduje się słowo używany lub używana.

Kupującemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie zakupionego towaru w stanie niezmienionym (w nienaruszonym, oryginalnym, opakowaniu, bez śladów użytkowania) wraz z dowodem zakupu oraz kartą gwarancyjną (dla produktów posiadających drukowane karty gwarancyjne). Zwrot należności za zwrócone towary, nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe.

Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.

Reklamacje.

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej dotyczącej wad produktów należy odesłać zakwestionowany produkt wraz z dowodem zakupu oraz opisem wady produktu.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, które powstały podczas transportu będą uwzględniane tylko na podstawie protokołu szkody spisanego z pracownikiem Poczty lub kurierem.

Wszelkie reklamacje rozpatrywane będą najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od ich wpłynięcia.

Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Wszystkie zwroty należy wysyłać na adres:

Multigoo Game
Martyna Jankowska-Sokół
Aleja Jana Pawła II 2A/75
86-105 Świecie

Przesyłki wysyłane za pobraniem nie będą odbierane.

Firma Multigoo Game zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl